Skocz do zawartości

Francislaw

Developer
 • Liczba zawartości

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

61 Bardzo dobra

7 obserwujących

O Francislaw

 • Tytuł
  Nowicjusz

Profil

 • Nick w Minecraft
  Francislaw
 • Discord
  tak

Ostatnie wizyty

4039 wyświetleń profilu
 1. Na tak + Staż + Aktywność (często nie jestem, ale jak już jestem to Cysia zwykle też) + Ogarnięta + Rozpisane podanie
 2. Ten tryb nie jest jeszcze gotowy. Chcemy aby wszystko było dopracowane. Do tego czasu zapraszamy na nasze pozostałe tryby; MegaEnchant oraz Survival.
 3. Francislaw

  Hasło

  Nowe dane dostępowe zostały wysłane na PW. Daj znać czy wszystko działa.
 4. Francislaw

  Hasło

  Jaki nick na serwie?
 5. Francislaw

  Multi Konto

  Gotowe, zajrzyj na PW żeby zobaczyć hasło. Daj znać czy wszystko działa
 6. Francislaw

  Multi Konto

  Ok w takim razie podaj nick jaki chcesz mieć i założę konto ręcznie
 7. Francislaw

  StareKonto

  Zobacz czy któreś z tych należy do ciebie: eszkereejke eszkerex2 sweetmyszka Jeśli tak, to zaloguj się na stare konto i na lobby wpisz /unregister (hasło), żeby usunąć konto. Daj znać czy się udało
 8. Francislaw

  StareKonto

  Wygląda na to, że jakieś stare konta (ostatnie logowanie w 2018) mają już ten adres IP. Zobaczę co da się zrobić
 9. Francislaw

  multi konto

  Możesz wejść na swoje konto nom-premium i wpisać na lobby /unregister (hasło)
 10. Francislaw

  Multi Konto

  Cześć Kacper, Wygląda na to, że inny użytkownik jest już zarejestrowany z tego samego IP którego używasz. Na forum następujące konta zostały założone z tego IP: Apple_xD_xD Apple_xD2 Apple_xD Na serwerze jest 9 innych kont z tym samym IP. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat swojego dostawcy internetu? Chodzi głównie o to, czy masz zmienne IP i czy twoje łącze zostało otwarte niedawno. W takiej sytuacji możliwe, że został ci przydzielony adres który wcześniej należał do kogoś innego. Jeśli nic z tych rzeczy, może dzielisz łącze z kimś innym? Rodzeństwo? Sąsiedzi? Może ktoś z nich zakładał już u nas konto. Grałeś na poprzednich edycjach?
 11. Francislaw

  Zmiany na forum

  Nowi członkowie personelu forum Jako, że jest już niedziela, tak więc dziękuję wszystkim za składanie bardzo ładnych podań! Wielu ciekawych kandydatów pojawiło się w rekrutacji. Jednak miejsca są ograniczone, ostatecznie wybrałem aż 4 osoby. Z dniem dzisiejszym rangę moderatora forum otrzymują : xWilczekk_ __PanTencza__ _Kacorvin FelexusHD Szczęśliwcom gratuluję, pozostałym życzę powodzenia w następnej rekrutacji!
 12. Francislaw

  Zmiany na forum

  Topka forum Zgodnie z prośbą dodałem na forum dwa nowe dodatki Czas Online - jest to czas korzystania z forum, top 5 aktywnych użytkowników jest wyświetlanych na stronie głównej Top zawartości - liczba dodanych wpisów wszelkiego rodzaju, top 5 również pojawia się na stronie głównej Czas Online nie jest naliczany gdy forum pozostaje otwarte w zakładce, jest to czas faktycznego, aktywnego korzystania z forum. Był pewien błąd z naliczaniem godzin. Wydaje mi się, że znalazłem rozwiązanie, ale gdyby pojawiły się jakieś anomalie w naliczaniu to proszę mi to zgłosić.
 13. Francislaw

  Zmiany na forum

  Zmiana zasad promowania użytkowników Zauważyłem, że znakomita większość użytkowników jest w grupie "Nowy", więc nie ma ona zbytnio sensu. Dlatego zdecydowałem o zmianie zasad promowania. Od teraz aby zostać przeniesionym z grupy "Nowy" do "Użytkownik" należy: Napisać przynajmniej jednego posta Odczekać przynajmniej 1 dzień od rejestracji Ponadto, większość spamu na sb pojawia się gdy ktoś dostanie bana, w emocjach zakłada konto i wyżala się na czacie. Z tego powodu użytkownicy w grupie "Nowy" nie będą mogli korzystać z czatu na forum. Dopiero po spełnieniu powyższych warunków i przeniesieniu do grupy "Użytkownik" zostanie przyznana możliwość pisania na czacie.
 14. Hmm, jest więc to ser pleśniowy. Namaczasz nogi w mleku? Dodaje ciekawy posmak.
 15. Francislaw

  Zmiany na forum

  Nowi użytkownicy Od dzisiaj po zarejestrowaniu użytkownik otrzymuje rangę "Nowy". Nowych można poznać po różowych migocących nickach. Członkowie tej grupy mają dostęp do większości funkcji forum. Jednak, aby korzystać ze wszystkich funkcji muszą zostać wypromowani do grupy "Użytkownik". Promowanie do grupy Użytkownik Każdy członek grupy "Nowy" zostaje automatycznie przeniesiony do grupy "Użytkownik" po spełnieniu trzech warunków: 5 zatwierdzonych postów na forum Więcej niż 2 dni od rejestracji Reputacja na poziomie 0 lub wyżej Promowanie istniejących użytkowników Wszyscy użytkownicy zostali przeniesieni do grupy "Nowy". Jednak nie ma powodów do obaw. Jeśli spełniasz powyższe wymagania system sam przeniesie Cię z powrotem do grupy Użytkownik. Jeśli się tak nie stanie, spokojnie, przeniesienie może nastąpić z opóźnieniem lub po napisaniu jednego posta.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...