Skocz do zawartości

Hazzu_

Gracz
 • Liczba zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O Hazzu_

 • Tytuł
  Nowicjusz

Profil

 • Nick w Minecraft
  Hazzu_
 • Discord
  Hazzu_#5303

Ostatnie wizyty

389 wyświetleń profilu
 1. 1. Twój nick: Hazzu_ 2. Twoja propozycja: Moją propozycją jest, aby przy ulepszaniu itemu na dt, Kowal pokazywał nam jakie bonusy dostaniemy po ulepszeniu przedmiotu, ponieważ dużo graczy się zastanawia czy jest to korzystne. 3. Co zmieniło by się na serwerze: Gracze chętniej ulepszaliby przedmioty na dt i mieli większą wiedzę na temat tego co robią.
 2. Jestem na TAK + Wiek + Poziom + Aktywność + Nie widziałem abyś kłócił się z innymi +/- Argumentacja dlaczego Ty
 3. Jestem na NEUTRAL - Poziom +/- Doświadczenie +/- Argumentacja w punkcie "Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie" + Wiek
 4. Jestem na NEUTRAL / NIE - Podanie mało rozpisane - Mało napisałeś o sobie w punkcie 6 - Słaba argumentacja w punkcie 5 +/- Wiek + Aktywność + Nie widziałem żebyś wchodził w konflikty z innymi
 5. Jestem na NIE +/- wiek +/- doświadczenie - Poziom (całkowity brak obeznania z serwerem) - Brak argumentów w punkcie "Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie"
 6. Jestem na NEUTRAL - Wiek +/- Doświadczenie +/- Aktywność + Poziom
 7. Jestem na NIE - Wiek - Podanie mało rozpisane - Doświadczenie (Helper na survivalu moim zdaniem zbyt mało) +/- Poziom
 8. Nick na serwerze: Hazzu_ Wiek kandydata: 16 lat Obecny poziom: 73 Doświadczenie w moderowaniu: Moje doświadczenie w moderowaniu jest całkiem spore. W przeszłości miałem już styczność z tego typu zajęciem. Jestem w tym osobą obeznaną i potrafiącą całkiem sporo. Potrafię sobie radzić z ciężkimi sytuacjami i odpowiadać na nawet najcięższe pytania graczy. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie: Myślę, że jestem idealnym kandydatem na Moderatora z tego względu, że posiadam dość dużą wiedzę na temat serwera, dobry kontakt z graczami, a także jestem osobą dyspozycyjną która posiada dużo czasu wolnego który poświęca na grę. Dodatkowo jestem osobą bezkonfliktową, co myślę że ceni się wśród graczy w obecnych czasach. Kilka zdań o sobie (co lubisz robić, jakie jest twoje hobby etc.): Siemka, mam na imię Kacper, i jak już wyżej wspomniałem mam 16 lat. Jestem osobą miłą i szybko nawiązuje nowe kontakty. Lubię bawić się przebudową różnych pluginów na wszelkiego rodzaju tryby serwerów minecraft, a moim Hobby motoryzacja. Na co dzień jeszcze się uczę. Chodzę do 2 klasy Technikum. Popołudniami mam całkiem sporo czasu który przeznaczam na grę.
 9. Mój nick na serwerze: Hazzu_ Mój wiek: Na dzień dzisiejszy mam 16 lat. Mój obecny poziom na RPG: 65 Moje doświadczenie w Moderowaniu: Jeśli chodzi o moje doświadczenie w Moderowaniu, to jest ono całkiem spore. W swoim życiu miałem już styczność z tego typu sprawą. Całkiem sporej ilości osób teraz pewnie ciśnie się do głowy pytanie: Gdzie? Jak? Dlaczego? A więc już wyjaśniam. Jestem osobą która należała już do administracji jednego z największych serwerów w Polsce, i nie tylko tam. Nie chcę tutaj nic reklamować, dlatego na ewentualne pytanie dotyczące serwera odpowiem w prywatnej wiadomości Administratorowi. Ten właśnie serwer nauczył mnie wielu rzeczy, które do teraz wykorzystuje w niektórych sytuacjach. Prócz tego, że potrafię odpowiadać na te nawet najcięższe pytania graczy, potrafię również dobrać odpowiednią karę do czynu popełnionego przez gracza. Dlaczego właśnie ja?: Dlaczego ja? Hmm... Wydaje mi się, że jestem osobą która mogłaby wnieść sporo pozytywnych rzeczy dla serwera. Tak jak już wspomniałem powyżej, jestem osobą doświadczoną, odpowiedzialną, a także pełną chęci niesienia pomocy innym. Nigdy nie próbuję zrobić nikomu na złość, a wręcz przeciwnie szukam dobrego rozwiązania dla obu stron podczas wszelkiego rodzaju kłótni czy dyskusji. Jestem osobą sympatyczną, i myślę, że razem z graczami miałbym całkiem dobry kontakt. Chciałbym, aby gracze mogli ze mną pogadać o różnych kłopotach/problemach, a ja starałbym im się pomóc. Można powiedzieć, że starałbym się być ich "Opiekunem". Kilka zdań o mnie: Cześć, mam na imię Kacper i jak już wyżej wspomniałem mam 16 lat. Na co dzień uczęszczam do klasy 2 Technikum o kierunku Technik Pojazdów Samochodowych. W czasie wolnym, którego mam całkiem dużo, lubię relaksować się grając w wszelkiego rodzaju gry komputerowe. Uwielbiam gry typu MMO czy RPG, i staram się wykorzystać właśnie na to swój czas tak jak mogę. Mam dobry kontakt z innymi, przez co bardzo szybko nawiązuje nowe kontakty i przywiązuję się do ludzi. Myślę, że gdybym dostał tę szansę, serwer skorzystałby na tym, a także ja mógłbym się w pewien sposób rozwijać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...