Skocz do zawartości

Xeneit

Gracz
 • Liczba zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

O Xeneit

 • Tytuł
  Nowicjusz

Profil

 • Nick w Minecraft
  Xeneit
 • Discord
  Xeneit#9910

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Xeneit

  Podanie qwedas

  Jestem na NIE: - Brak wzoru - Estetyka - Doświadczenie - Argumentacja w "dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie"
 2. Od razu do odrzucenia, widać, że nie umiesz czytać ze zrozumienie.
 3. Jestem na NIE: + Wiek - Estetyka - Argumenty ( dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie ) - Doświadczenie - Poziom
 4. Jestem na NIE: +/- Doświadczenie - Wiek - Argumenty ( dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie ) - Estetyka - Nie umiesz czytać ze zrozumieniem
 5. Również na NIE: - Poziom ( Poziom świadczy, jakie masz obeznanie z serwerem ) - Wypowiadanie się pod swoim podaniem - Poznaj graczy, nawiąż jakiś kontakt ( To nie chodzi, że faworka, tylko po to, aby zaufanie wyrobić )
 6. Jestem na WIELKIE NIE: - Skopiowane częściowo moje podanie (https://game-box.pl/topic/1353-zaakceptowanepodanie-xeneit/) - Wiek - Doświadczenie Więcej się nie wypowiem na temat tego podania.
 7. Jestem na NIE: + Wiek + Poziom - Doświadczenie (skala nie mówi o twoim doświadczeniu, nie wiemy co mamy rozumieć przez skalę) - Argumenty (dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie) - Słabo rozpisany punkt "kilka zdań o sobie" - Podanie pisane prawdopodobnie na szybko
 8. Jestem na NEUTRAL: + Wiek + Poziom + Aktuwność +/- Doświadczenie - Argumenty (dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie) - Nieestetyczne podanie - Słabo rozpisane w punkcie "kilka zdań o sobie"
 9. Jestem na NEUTRAL: - Wiek +/- Doświadczenie +/- Argumenty (dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie) +/- Rozpisane podanie + Poziom
 10. Jestem na TAK: + Doświadczenie + Wiek + Poziom + Staż + Byłeś już na tym stanowisku, więc się nadasz + Pozytywnie nastawiony
 11. Twój nick: Xeneit Nick Administratora: @TakiJakTy Dlaczego jest godny pochwały: Bardzo miły Administrator, pomocny oraz pracowity.
 12. • Nick na serwerze: Xeneit • Wiek: 17 lat (za 5 miesięcy 18) • Obecny poziom: Na tą chwilę, gdy piszę podanie posiadam 74 poziom. • Doświadczenie w moderowaniu: Posiadam spore doświadczenie, ponieważ bardzo dużo razy byłem na podobnej funkcji oraz jestem bardzo doświadczony w pełnieniu takiej funkcji. • Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie: Macie wybrać właśnie mnie, ponieważ jestem osobą doświadczoną, pełną pomysłów oraz kreatywną. Posiadam bardzo dużą wiedzę z funkcjonowaniem rang. Jestem aktywny na serwerze codziennie od 3-5 godzin (zależy od dnia). Chętnie pomagam na czacie globalnym nowym graczom oraz tym co czegoś nie wiedzą. Mam bardzo dobry kontakt z Właścicielem Serwera - TakiJakTy. Miło pracuje mi się w grupie oraz przychodzę zawsze z miłą atmosferą. Nie robię dram, zamieszek oraz kłótni. A jeśli takie coś nastąpi, to od razu próbuje zneutralizować to. Umiem dostosować się do otoczenia. • Kilka zdań o sobie (co lubisz robić, jakie jest twoje hobby etc.): Siema, nazywam się Filip. Pochodzę z Warszawy, lecz mieszkam na takiej wsi nieopodal Warszawy (centralnie 30 km od Centrum). Uczęszczam do 2 klasy Technikum na profilu Technik-Informatyk. Jestem osobą miłą, pomocną oraz zaangażowaną. Moim Hobby jest pływanie oraz kolarstwo. W wolnym czasie uczę się języków programownia (aktualnie Java do pluginów minecraft). Interesuje się grami komputerowymi oraz anime. Lubię poznawać nowe znajomości. Również interesuje się grafiką komputerową (już prawie 4 lata tworzę grafiki dla ludzi).
 13. 1. Twój nick: Xeneit 2. Twoja propozycja: Dodanie więcej wędek oraz przynęt do mapy Wędkarskiej. Również wkońcu dodanie jakiś misji u Rybaka. 3. Co zmieniło by się na serwerze: Lepszy połów na mapie Wędkarskiej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...