Skocz do zawartości

adamwolowiec3

Gracz
 • Liczba zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralna

O adamwolowiec3

 • Tytuł
  Nowicjusz

Profil

 • Nick w Minecraft
  adamwolowiec3
 • Discord
  Olafix#7576

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. + wiek +- lvl + doświadczenie + rozpiska wiec jestem na TAK
 2. Każdy popełnia błędy, na szczęście ten jest niewielki A jak miałbym to merytorycznie usprawiedliwić to słowo POWINIEN sugeruje, że będzie to dobrze odbierane, jednak nie jest to nakaz lub wymaganie.
 3. nick na serwerze - adamwolowiec3 wiek kandydata - 16 obecny poziom - 83 doświadczenie w moderowaniu - administrator/współwłaściciel/właściciel chatów w tematyce kryptowalut do nawet 10k użytkowników na telegramie. dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie - spore doświadczenie w moderacji na dużą skalę, chęć obiektywnego i merytorycznego rozpatrzenia każdego konfliktu, dyskusji lub problemu bardzo duża aktywność na serwerze, teraz również na forum i discordzie chęć ciągłego rozwoju i ulepszania tego czym sie zajmuje lub gdzie zwyczajnie spędzam czas kilka zdań o sobie (co lubisz robić, jakie jest twoje hobby etc.) Siema, nazywam się Olaf, wbrew pewnie temu co większość pomyśli po zobaczeniu nicku. Bardzo dużo czasu spędzam na przyjemnościach tj. gra na komputerze, uprawianie sportów (narciarstwo, rowery/squash), administracja botów na telegramiem, aktualnie przez jeszcze 14 dni jestem na kwarantannie, więc jeszcze więcej czasu spędzam na komputerze. Również biorę czynnie udział w turniejach debat oksfordzkich, co doskonale pokazuje jak lubie rozwiązywać różnorakie problemy. Bardzo sobie cenię merytoryczną dyskusję, praktycznie niezależnie od tematu.
 4. 1. Twój nick: adamwolowiec3 2. Twoja propozycja: Wprowadzenie nowego punktu do regulaminu w postaci zakazu żebrania, proszenia o dotacje itd. 3. Co zmieniło by się na serwerze: Zbędny flood tworzony przez niektórych graczy zostałby znacząco zniwelowany, brak tłumaczeń account boostingu jako jedynie dobrowolnych dotacji.
 5. Bardzo dobry pomysł, powinno być to wprowadzone od samego początku!
 6. 1. Twój nick: adamwolowiec3 2. Twoja propozycja: 1. Balans expienia - a) zmniejszenie nagród pieniężnych za wbicie lvla, nawet 5-krotnie na lvlach powyżej 80. b) zmianę skalowania kasy z zabitych mobów, moja propozycja to losowa liczba (30x-20)+-20% tej liczby za moba, gdzie x to numer expowiska c) zwiększenie opłacalności bicia metinów, opisane w wątku Balans Metinów d) zwiększenie opłacalności czekania bicia bossów: - Zmienienie dropu ze szkatułek z bossów na: buty (8%), hełm (8%), spodnie (8%), klata (8%), rzadki miecz (15%) i różnie w stosunku do bosa 2 części seta epickie (po 6%), pozostała jedna z części heroiczna (6%), heroiczny miecz (10%) oraz ostatnia legendarna część seta (2%) i możliwość pustej szkatułki (23%) - Zmiana balansu przedmiotów na serwerze, ponieważ aktualnie jest na danym lvlu jedno najlepsze eq, które równocześnie jest banalne do zdobycia, wiec jest tez bardzo tanie. - Zwiększenie ilości hp bossów 10-krotnie, taka kosmetyczna zmiana żeby to rzeczywiście były BOSSY, a nie kolejny mobek na expowisku, - Usunięcie timerów i kordów bossa z komendy /bossy dla expowisk z włączonym pvp oraz brak globalnych powiadomień o zabiciu bossa z expowisk. 3. Co zmieniłoby się na serwerze: Expienie nie byłoby tak opłacalne, rozłączenie zarabiania i wbijania punktow xp typowo zabijajac moby jest wazne. Zabijanie bossów stałoby się w końcu opłacalne, eq poszczególnych graczy na danym levelu by się znacząco różniło, co powoduje ciekawszą rozgrywkę. Gospodarka serwera by w końcu się naprawiła, ponieważ aktualnie jedynymi drogimi przedmiotami są bony a wszystko inne to koszt w granicach praktycznie w granicach 500k. Liczby podane to tylko propozycja jednak przy potencjalnej akceptacji propozycji, proszę o możliwość dyskusji i uargumentowania jakie liczby byłyby tutaj najlepsze.
 7. 1. Twój nick: adamwolowiec3 2. Twoja propozycja: Rework metinów: - Zmiana systemu nagród za zniszczenie metina, skalującego się wraz z expowiskiem tj. losowa liczba x*1000+-500, gdzie x to numer expowiska. - Stała ilość mobów wypadająca z metina, moją propozycją jest 15 lub 20 Kolekcjonerka - Zmiana nagród u kolekcjonerki za oddawanie metinów - bonusy dodatkowych obrażeń, bonus dodatkowej obrony, dodatkowe obrażenia ciosu krytycznego, blok. - Zmniejszenie ilości potrzebnych metinów do oddania do x*10 gdzie x to numer expowiska 3. Co zmieniło by się na serwerze: Metiny stałyby się opłacalne do niszczenia, od razu po komunikacie byłaby o nie walka na expowiskach. Zwiększenie opłacalności zbierania fragmentów metinów z poprzednich expowisk, rozgrywka aktualnie jest bardzo jednoosiowa i robienie czegokolwiek innego niż expienie jest zupełnie nieopłacalne, rybak stał się teraz drugą opcją, a żeby serwer był zdecydowanie ciekawszy takich możliwości powinno być zdecydowanie więcej.
 8. 1. Twój nick: adamwolowiec3 2. Twoja propozycja: Dodanie komendy /szukaj "nazwa". Komenda wyswietlala by nam tylko bazary osob, które mają wystawiony chociaż jeden przedmiot zawierający podaną nazwę. 3. Co zmieniło by się na serwerze: Korzystanie z targu byłoby znacznie ułatwione i usprawnione. Również spowodowałoby to zmniejszenie spamu na chacie związanego z kupowaniem przedmiotów.
 9. Nie polecam, podczas jakiejkolwiek dyskusji nie probuje rozwiazac problemu, tylko uzywa argumentu "ile ty masz lat, idz sie zajmij czyms innym". Nikomu nie zycze konfrontacji z takim administratorem.
 10. przypadkowo sie 2 razy wysłało, jeden z wątków można usunąć
 11. 1. Twój nick: adamwolowiec3 2. Ilość subskrypcji na kanale: 381 3. Czy posiadasz rangę YT już na innym serwerze: Tak 4. Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCYW7y0bBQfciIg6YOMy_rmQ
 12. 1. Twój nick: adamwolowiec3 2. Ilość subskrypcji na kanale: 381 3. Czy posiadasz rangę YT już na innym serwerze: Tak 4. Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCYW7y0bBQfciIg6YOMy_rmQ
×
×
 • Dodaj nową pozycję...