Skocz do zawartości

ilustracja

Gracz
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O ilustracja

 • Tytuł
  Nowicjusz

Profil

 • Nick w Minecraft
  ilustracja
 • Discord
  ilustracja#8774

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. 1. Nick na serwerze: ilustracja 2. Wiek: 16 3. Czy posiadasz Discorda?: tak: ! ilustracja#8774 4. Aktywność na serwerze (ile godzin dziennie): 3-4-5h, zalezy od dnia tygodnia 5. Od kiedy grasz na serwerze?: Na serwerze gram od 2017, jak jeszcze bylo ip megaenchant.pl 6. Coś na swój temat: Mam na imię Jakub ( wolę Kuba), mam 16 lat. Jako pierwsze, chciałbym podkreślić, to iż byłem administratorem na wielu trybach , jestem ogarnięty, znam kluczowe komendy związane właśnie z tym trybem oraz wiem na czym polega tryb megaenchant, jestem w stanie pomóc graczowi, niezależnie od jego problemu. Po drugie, jestem stale pogodnym, miłym, spokojnym oraz pomocnym człowiekiem, rozmową potrafię pogodzić dwie skłócone ze sobą osoby, odbieram świat pozytywnie, większość rzeczy, które pisze, pisze dla frajdy. Cieszę się życiem. Ogarniam różnego rodzaju rzeczy związane z trybem megaenchant, rozumiem jego mechanike, mam duży staż na tym serwerze. W realnym świecie mam wielu znajomych, lubię grać w piłkę oraz od czasu interesuję się penspinningiem. Jako ostatnie, chciałbym dodać, że jestem w pierwszej klasie liceum, na profilu biologiczno - chemicznym. Mieszkam pod Warszawą. W każdej chwili jestem w stanie porozmawiać oraz pocieszyć każdą osobe - nawet nieznajomego. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie to podanie. 7. Dlaczego akurat nasz serwer?: Ten serwer, ponieważ gram na nim od około 5 lat, ogarniam go, wiem na czym polega, poznałem tam wielu fajnych ziomków. 8. Co można zmienić na serwerze?: Można wprowadzić buffa minestopa, ewentualnie dać np. cooldown po deadzie na wejscie na arene.
 2. na tak +wiek +staz i aktywnosc ( widze go codziennie ) +rozpiska - czasami zdazy mu sie przeklnac na chacie giga szef
 3. ilustracja

  Rekrutacja

  na tak +wiek +staz +aktywnosc totalny giga szef
 4. ilustracja

  Podanie

  na tak +wiek +rozpiska +staz na serwerze jest codziennie
 5. 1. Nick na serwerze: ilustracja 2. Wiek: 15 3. Czy posiadasz Discorda?: tak, ilustracja#2137 4. Aktywność na serwerze (ile godzin dziennie): 6-10h 5. Od kiedy grasz na serwerze?: Można powiedzieć ze od 3-4lat, jak jeszcze było ip: megaenchant.pl na innym nicku: KubsoonS 6. Coś na swój temat: Hej jestem Kuba , mam 15 lat (w kwietniu 16) . Interesuje się piłką nożna a także grami komputerowymi np Minecraft bądź Cs:Go . Jestem bardzo spokojny i zaradny mogę pogodzić 2 osoby jednocześnie wysłuchując je i rozumiejąc . Myślę że będę dobrym Helperem ponieważ jestem sobą, nie udaje innej osoby . Mam nadzieję że się dostane, Miłego dnia. 7. Dlaczego akurat nasz serwer?: Odpowiedź jest prosta, Jest to serwer na, którym spędzam najwięcej czasu. Mam tam wielu super poznanych znajomych, oraz bardzo fajnie mi się tam gra ;] 8. Co można zmienić na serwerze?: powiekszyc mape z mityczna skala na /podziemia | dodanie statystyk w prawym rogu typu: wykopany kamien, kille, deady.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...