Skocz do zawartości
qwedas

Podanie qwedas

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:qwedas
Lat:18
Poziom:81[W trakcie pisania postu]
Może i nie mam doświadczenia w moderowaniu na serwerach ale ogarniam gierkę mocno i myślę ,że bym podołał takiemu wyzwaniu jakim by na mnie czekałało na drodzę jakbym został chatmodem.
Ponieważ gram w Minecrafta dużo lat już i ogarniam wszystko z nim związane dlatego myślę ,że byłbym odpowiednim kandydatem na stanowisko chatmoda ze względu na duże doświadzenia w grze byłym dużo pomocny ponieważ mam 2 topkę czasu na serwerze i mógłbym spędzić mnóstwo czas na pomaganiu graczom w rozwiązywaniu ich problemów i ich sporów.
Lubię grać na komputerze,Chodziłem na siłownię dopóki nie zamkneli :(,Lubię próbować nowych rzeczy i poznawać nowe osoby jak również grać w moją ulubioną grę którą jest Minecraft :D.

Edytowane przez qwedas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Neutral 

+ Wiek

+ Lvl 

+/- doswiadczenie 

+/- rozpiska

Edytowane przez devkuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE:

- Brak wzoru
- Estetyka
- Doświadczenie
- Argumentacja w "dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie"

• Lubię to! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Streszczenie: Główny bohater - qwedas decyduje się spełnić swoje marzenie o zostaniu chatmodem, jednak nie posiada żadnego doświadczenia poza jebaniem w moby. Mimo tego uważa, że uda mu się osiągnąć cel siłą swoich wykurwistych mięśni, które wyrobił na siłowni i wiedzy którą zdobył poprzez napierdalanie 25 godzin po 8 dni w tygodniu na serwerze (top 2 spędzonego czasu na serwie). Aktualnie czeka na litość administratorów licząc na to, że Cysia poleci na jego POTĘŻNE MIĘŚNIE i się za nim wstawi. Na tym kończy się pierwszy tom "Dziejów Qwedasa". Więcej dowiemy się w tomie drugim "Dzieje Qwedasa: Smutek i Rozczarowanie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie:

- Brak wzoru
- Grasz na serwerze dziennie po 20 minut
- Doświadczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrzucam za nie dostosowanie sie do wzoru, poza tym slabo bym Cie widzial w tej roli jak nie potrafisz napisac podania zgodnie ze wzorem, ale to tylko moja opinia.

Pozderki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...