Skocz do zawartości
Lajnerek

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze: Lajnerek

2.  Wiek: 15

3. Czy posiadasz Discorda?: Tak posiadam Lajnerek#7583

4.  Aktywność na serwerze (ile godzin dziennie): zazwyczaj siedzę na serwerze po 5/6h dziennie od 9-16/ 20-2:00 mniejwięcej

5. Od kiedy grasz na serwerze?: Od czasów papugi. Kiedy ip było inne.

6. Coś na swój temat: Mam na imię Adam interesuję się jeżdzeniem na rowerze wyczynowo. W minecrafta gram już od 7/8 lat więc już wiem jak się z nią obchodzić
posiadam premkę jak i zakupioną pelerynkę. oprócz minecrafta w wolnym czasie gram również w cs:go, among us, Scp: Secret Laboratory. Posiadam dużę doświadzczenie
w moderowaniu ponieważ pilnowałem czatu jak i cheaterów na wielu serwerach. Niestety mam też problemy z pisaniem przecinków za co bardzo chciałbym przeprosić.

7. Dlaczego akurat nasz serwer?: Gram na nim codziennie i ostatnio nie wchodze na żaden inny serwer. Jestem jedną z lepszych osób na serwerze i spędzam tam bardzo
wiele czasu i od dawna chciałem tam moderować. Chciałbym również dodać że trybów MegaEnchant jest bardzo mało wogule już takich co są dopracowane i dobrze zrobione
na game-box jest to zrobione wręcz idealnie więc zachęca mnie to do spędzania tam większej ilośći czasu.

8. Co można zmienić na serwerze?: Chciałbym żeby dodali takie coś jak timer memento mori. Także żeby zaczeły wracać dawne eventy typu ox/piece ponieważ są to bardzo
świetne eventy i kiedy ktoś je prowadzi może pojawić się bardzo dużo osób a eventy wymienione tutaj są prowadzone raz na 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko dodam żę ten czas to kłamstwo ponieważ często bywam na serwerze i napewno tyle nie gra dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...