Skocz do zawartości
filipczo

Podanie filipczo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze:  filipczo

2.  Wiek: 17 rocznikowo 18

3. Czy posiadasz Discorda?:  Tak posiadam 

4.  Aktywność na serwerze (ile godzin dziennie):  No i tutaj chciałbym powiedzieć ,że miałem dosyć długą przerwę od minecrafta i od wczoraj siedzę jak nie od dzisiaj na tym serwerze . Ale postaram się oczywiście nadrobić zaległości. Na serwerze mogę siedzieć dziennie od 3-8h 

5. Od kiedy grasz na serwerze?:  Na serwerze gram od powstania tego serwera za czasów Papugi . Administracja ___MaszDeda___ powinni mnie pamiętać ponieważ, już na tym serwerze byłem Moderator ale

utraciłem swoją rangę przez swoje głupie błędy które, popełniłem parę lat temu i postaram się ich nie popełnić jeszcze raz...

6. Coś na swój temat:  Moją pasją jest wojsko chodzę do szkoły mundurowej i zamierzam iść w dalszym kierunku . Interesuję się także piłką nożną jak i informatyką .

7. Dlaczego akurat nasz serwer?: Dlaczego wasz serwer ,dlatego ,że wspominam sobie fajnie ten serwer i będę wspominał ten serwera . Ale trzeba wrócić do starych śmieci i wziąć się za siebie . Serwer naprawdę jest ogarnięty i dobrze wspominany . Już mówiłem ,że popełniłem raz błędy i nie popełnię ich drugi raz . Zależy mi na tym jak najbardziej ,żeby zabłysnąć przed administracja i pokazać się ,że zmieniłem się i to bardzo .

8. Co można zmienić na serwerze?: Na serwerze można zmieniać to co wyższa administracja będzie chciała zmieniać . Bo ja nie będę pisał głupot i pisał co można zmienić i co trzeba będzie zmienić jeżeli administracja będzie chciała zmienić coś na serwerze to zmieni ich wybór . Ja jedynie co mogę zmienić na serwerze to atmosferę. 

Pozdrawiam ciepło gracz game-box.pl

Edytowane przez filipczo
Zmiana koloru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmien kolor ostatniego napisu z czerwonego na jakis inny, masz na to 24h.

Na tak

+wiek

+/-rozpiska

+staz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...