Skocz do zawartości
Kawanos

[ZAAKCEPTOWANE]Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick:kuba_2007_04

2. Twoja propozycja: Dodanie dodatkowego dmg i dodatkowej obrony za lvle. Polegalo by to na tym, że jak mamy np 70 lvl to do naszej postaci dodawało by nam 20% dmg więcej i mielibyśmy 20% dodatkowej obrony. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe. Proponowane progi dodatkowego dmg i obrony:

50-59lvl=5% więcej obrażeń i obrony

60-69lvl=10% więcej obrażeń i obrony

70-79lvl=15% więcej obrażeń i obrony

80-89lvl=20% więcej obrażeń i obrony

90-99lvl=25% więcej obrażeń i obrony

100lvl=50% więcej obrażeń i obrony (2x więcej ponieważ lvl jest praktycznie nie do wbicia i na chwilę obecną mamy tylko jedną osobę posiadającą setny poziom.)

3. Co zmieniło by się na serwerze:Na pewno pvp było by duuużo lepsze ponieważ zwykle wyższe lvle powinne być mocniejsze więc rozwiązanie z takimi bonusami było by naprawdę fajnym urozmaiceniem ponieważ faktycznie taka przewaga by nastąpiła, lvle w końcu było by warto wbijać ponieważ na ten moment zupełnie się nie opłaca expić (z tego co wiem od 90 lvla jest katorga w expieniu więc fajnie by było gdyby coś za wbijanie tych lvli było oprócz kasy której jest teraz pełno i tak naprawdę jest zbędna) co do przedmiotów to dają małą przewagę nad przeciwnikiem. Dodam jeszcze, że jest to całkowicie wymyślone przeze mnie i nie ma tego na innym serwerze. Z powodu takiej zmiany wróciło by naprawdę dużo graczy chcących expic z motywacją wzmacniania swojego konta.

Edytowane przez Kawanos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za

es

Edytowane przez FelexusHD
Zachowaj troche kultury w odpowiedzi albo pojda punkciki karne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"3. Administrator ma 7 dni, aby rozpatrzyć propozycje." fragment z "Regulamin działu Propozycje". Wiem, że nie wszystko trzeba pamiętać, ale jako administrator, panie TakiJakTy, wypada znać regulamin własnego forum i go przestrzegać (zwłaszcza, że regulamin działu propozycje ma tyle samo punktów ile centymetrów ma twój sam wiesz co, więc to wcale nie dużo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admin to nie robot, i tez ma swoje zycie.  Ale jak widac niektorzy tego nie rozumieja xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, admin to nie robot, ale 7 dni to nie jest malo czasu. Jak dla mnie rozpatrzenie propozycji zajmuje maksymalnie 5 minut. Nie rozumiem rowniez, dlaczego ja mam sie trzymac regulaminu jak pies nogi, kiedy administrator ma na to wszystko wysrane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Godzinę temu, FelexusHD napisał:

Admin to nie robot, i tez ma swoje zycie.  Ale jak widac niektorzy tego nie rozumieja xD

Masz rację, ale jeżeli tydzień nie starcza, to zmieńcie regulamin na możliwy do przestrzegania. Po co robić jakiekolwiek przepisy, skoro nie potraficie ich przestrzegać? ?‍♀️?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja regulaminu nie robilem wiec z tym nie do mnie haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...