Skocz do zawartości
Alpha Betelgeza

[ODRZUCONE]Podane Alpha_Betelgeza

Rekomendowane odpowiedzi

• nick na serwerze: Alpha_Betelgeza
  • wiek kandydata:Obecnie mam 15 lat
  • obecny poziom: 82
  • doświadczenie w moderowaniu:Doświadczenie w moderowaniu mam dotychczas spore pełniłem funkcję headmina na serwerze na wersji 1.15.2 nie jest to na pewno to samo co wersja 1.8.8 ale zawsze coś,znam wiele komend które są potrzebne aby zostać chatmodem,dokładnie znam graczy i wiem jak zachowują się gdy jest administrator, a gdy go nie ma i potrafię wywnioskować czy chociażby ban był słuszny.
  • dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie:Chciałbym pójść w nowym kierunku mianowicie RPG jest to nowy tryb a z racji że serwer mi się podoba chciałbym go wspólnie z wami rozwijać.Z tego co wiem jest to 1 edycja tego serwera a  zapowiada się ona bardzo dobrze.
  • kilka zdań o sobie (co lubisz robić, jakie jest twoje hobby etc.) : Cześć mam na imię Szymon mam 15 lat.Mieszkam w województwie Podkarpackim, jestem na 1 roku praktyk i jestem mechanikiem. Po za graniem mam inne zainteresowania np. pływanie oraz granie w kosza wspólnie  przyjaciółmi.Głównie czas spędzam przed komputerem z powodu tej kwarantanny ponieważ muszę przesiadywać w domu.
  • Chciałbym również poprosić aby wyrażanie zdań na to czy powinienem zostać chatmodem nie było w takim stopniu wywnioskowane przez graczy że mnie ktoś nie lubi i jest na nie tylko żeby popatrzył z drugiej strony i zobaczył  że jeśli zasługuję na tą rangę to żeby dać mi tą szanse a jeśli nie no to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+wiek

+staz

+rozpiska

• Lubię to! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+doswiadczenie

+wiek

+rozpiska

Według mnie jesteś kulturalną osobą i nie do końca 38d_ masz racje ponieważ Alpha Po 1.Jest pomocny i dużo osób to potwierdzi bo nawet on chodź ma mniejszy lvl to mi pomaga Po 2. ma poczucie humoru i te słowa typu (kur***) to tylko i wyłącznie dla żartu i znam go dobrze i ma on dystans do siebie i jak ktoś go wyzywa to nie leci od razu do administracji tylko się z tą osobą powyzywa jeśli ta osoba ma dystans i się wspólnie pośmieją.

Zasługujesz na tą rangę bo idealnie byś się w niej spisy

Edytowane przez PindyPack
Źle napisane
  • Lubię to! (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...