Skocz do zawartości
FelexusHD

Rekru (FelexusHD)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze: FelexusHD

2.  Wiek: 15 

3. Czy posiadasz Discorda?: Owszem.

4.  Aktywność na serwerze (ile godzin dziennie): No są wakacje, staram sie wbijać rano i pod wieczór, bo w ciagu dnia mnie w domu nie ma bo trza korzystać z wakacji.

5. Od kiedy grasz na serwerze?: Od praktycznie samego początku, ale pod innymi nickami.

6. Coś na swój temat: No to ogólnie mam na imię Przemo, będe teraz szedł do 2 klasy technikum, jestem a kierunku Technik Pojazdów samochodowych i no, lubie sobie pokopać piłke z kolegami, pojeździć na rowerze, planuje wrócić na siłke i iść na box ale no wszystko to jest pod znakiem zapytania. Nie cierpie fałszywych ludzi, którzy wzbogacają sie kosztem innych. Byłem już w administracji, ale niestety przez mój brak czasu musiałem odejść. A tak ogólnie to jeszcze jestem miły, staram sie każdemu pomóc jak mogę, jednak nie zawsze sie da niestety. 

7. Dlaczego akurat nasz serwer?: Sam szczerze nie pamiętam czemu zacząłem na nim grać, po prostu nigdy sie z takim serwerem nie spotkałem, tyle wspomnień z tym serwerem mam, że no głowa mała.

8. Co można zmienić na serwerze?: Może by tak dodac jakieś limitowane dungeony z limitowanymi nagrodami? Np teraz w wakacje jakiś wakacyjny dungeon z jakimś ciekawym limitowanym itemkiem po ukończeniu takowego dungeona? Przepustke by sie craftowało jak do hiperki, albo coś w tym rodzaju. 

Z fartem wariaty 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki jest na tak, ale zobaczymy co z tego będzie ;3 

• Serce (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

-/+ tak po środku za wiek 

+ Staż

+ Rozpiska

+Aktywność

-  bo nie wiesz czemu zacząłeś na nim grac hah to akurat dla beki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...