Skocz do zawartości
LoyalityKubus

Rekrutacja :D

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze:LoyalityKubus

2.  Wiek:16 lat 

3. Czy posiadasz Discorda?:Tak , _Kennen#8020

4.  Aktywność na serwerze (ile godzin dziennie):Jestem cały dzień przeważnie od rana , jedynie jak mam czasami do roboty to wchodze wieczorami , ale tak to zawsze tutaj jestem. Od 14 sierpnia mnie nie będzie tylko przez tydzien , poniewaz wyjezdzam nad jezioro . W roku szkolnym wiadomo przez pół dnia mnie nie będzie ale to negatywnie nie wpłynie na aktywność , będe aktywny bez problemu . 

5. Od kiedy grasz na serwerze?: Od 1 edycji , jak jeszcze set endermite byl najlepszym na serwerze 

6. Coś na swój temat: Jestem bardzo towarzyski , lubie rozmawiac z ludzmi , rowniez pomagam nowym graczom , dajac im rady jak zaczac rozrywke , nie obrazam graczy ( jedynie swoich teammatow ale to wiadomo 4fun XD) . Znam i przestrzegam regulamin serwera . Ucze sie w technikum . Bardzo lubie i interesuje się piłką nożną , również uczeszczam na zajęcia , na których ucze sie grać na instrumencie . 

7. Dlaczego akurat nasz serwer?: Jest tutaj bardzo fajna spolecznosc , gram tutaj od poczatku i jestem w pewien sposob zwiazany z tym serwerem bardzo , mam duzo wspomnien , i serwer pod wzgledem rozrywkowym jest jak dla mnie w sam raz . 

8. Co można zmienić na serwerze?: Moim zdaniem można zmienic wiele rzeczy zmienić ,ale o tym zawsze piszemy na discordzie lub rozmawiamy z adminstracja ,ale tak wstepnie podam  ulepszanie rang , wytlumacze na czym by to polegalo , załóżmy gracz zdecydowal by się kupic VIPa za 20zł , i jakby chciał miec lepsza range ,to wtedy by nie musiał kupywać np MVIPa za 50 zł ,tylko by doplacił 30 zł  ,troche ceny uslug , podam przyklad Uvip by kosztowal 100 zl ,uwazam ze 150 zl to troche za duzo jest , zeby byly wprowadzane jakies eventy pvp ,np kto zabije Daniela z jakimś tam setem to otrzymuje jakis eventowy przedmiot , nie mówie ,że miałby być jakis mega op ale żeby wspomógł graczy. Oczywiście to jest tylko mój pomysł . 

Pozdrawiam , Kubuś <33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

+wiek

+rozpiska

+staż

często widuje go na serwie i dobry kontakt z graczami nawiązuje

• Polubienie Kappy (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak/neutral

+ wiek

+ staż i aktywność

+ rozpiska

- czasem wdaje sie w kłótnie

• Serce (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak

+wiek

+staz i aktywnosc ( widze go codziennie )

+rozpiska

- czasami zdazy mu sie przeklnac na chacie 

giga szef

• Tak działa komunizm (+0) 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...