Skocz do zawartości
gameov3r__

Rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. Nick na serwerze: gameov3r__

2.  Wiek: 15 

3. Czy posiadasz Discorda?: Tak

4.  Aktywność na serwerze (ile godzin dziennie): 5-6h w tym może raz na jakiś czas z 30 minut AFK.

5. Od kiedy grasz na serwerze?:Od czasów papugi12 pod różnymi nickami typu:ROCK123,MrMysterious1889,KH67.

6. Coś na swój temat: Mam na imię Daniel tak samo jak mój idol xTechDaniel. Mam 15 lat oraz posiadam 2 koty i 1 psa oraz niestety  posiadam chorobę autoimmunologiczną (haszimotto). Moje hobby to kitesurfing potrafię robić już tricki tricki z ameryki pływam na nim już 4 rok oraz potrafię coś tam napisać w LUA .

7. Dlaczego akurat nasz serwer?:Ponieważ bardzo mi się podoba concept serwera opartego na większych enchantach niż w normalnym minecrafcie oraz różnorodność bossów, mobów oraz samo farmienie na różne rzeczy typu set niszczyciela.

8. Co można zmienić na serwerze?: Można by było dodać listę wszystkich itemów które dropią z zaczarowanego kilofa oraz można by było dodać coś przez co można sprawdzić drop skrzynek bez samego posiadania ich np. jak najezdzasz na skrzynkę to pokazałoby dropy z tej skrzynki i % na dany item. proponuje lekka zbuffować króla australium ponieważ jest on poprostu słaby np. jak spadnie poniżej danego % HP to wpadnie w "szał"  i o jakiś dany % szybciej biega oraz więcej HP bije oraz w końcu dodać itemek tygodnia. Można by było również dodać na australium itd. że co ileś zabitych mobów np. tak jak na demonach/tytanach tylko że ilość potrzebnych mobów była by o wiele wiele wiele większa. Można by było dodać autocenzurę na wulgaryzmy itd. że np. jak ktos napisze wulgaryzm ta osoba zamiast tego napiszę np. polecam kupować monety na game-box.pl/sklep itd.

Edytowane przez gameov3r__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...