Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na serwerze: ilustracja

2.  Wiek: 16

3. Czy posiadasz Discorda?: tak: ! ilustracja#8774

4.  Aktywność na serwerze (ile godzin dziennie): 3-4-5h, zalezy od dnia tygodnia

5. Od kiedy grasz na serwerze?: Na serwerze gram od 2017, jak jeszcze bylo ip megaenchant.pl

6. Coś na swój temat: Mam na imię Jakub ( wolę Kuba), mam 16 lat. Jako pierwsze, chciałbym podkreślić, to iż byłem administratorem na wielu trybach , jestem ogarnięty, znam kluczowe komendy związane właśnie z tym trybem oraz wiem na czym polega tryb megaenchant, jestem w stanie pomóc graczowi, niezależnie od jego problemu. Po drugie, jestem stale pogodnym, miłym, spokojnym oraz pomocnym człowiekiem, rozmową potrafię pogodzić dwie skłócone ze sobą osoby, odbieram świat pozytywnie, większość rzeczy, które pisze, pisze dla frajdy.  Cieszę się życiem. Ogarniam różnego rodzaju rzeczy związane z trybem megaenchant, rozumiem jego mechanike, mam duży staż na tym serwerze. W realnym świecie mam wielu znajomych, lubię grać w piłkę oraz od czasu interesuję się penspinningiem. Jako ostatnie, chciałbym dodać, że jestem w pierwszej klasie liceum, na profilu biologiczno - chemicznym. Mieszkam pod Warszawą. W każdej chwili jestem w stanie porozmawiać oraz pocieszyć każdą osobe - nawet nieznajomego. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie to podanie.

7. Dlaczego akurat nasz serwer?: Ten serwer, ponieważ gram na nim od około 5 lat, ogarniam go, wiem na czym polega, poznałem tam wielu fajnych ziomków. :)

8. Co można zmienić na serwerze?: Można wprowadzić buffa minestopa, ewentualnie  dać np. cooldown po deadzie na wejscie na arene.

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--446148249.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...