Skocz do zawartości
Closed

Jak Zacząć Gre Na | Game-Box.PL |

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: XxMeKOxUxX.

2. Temat poradnika: Jak Rozpocząć grę i ją utrwalić.

3. Opis: Cześć rozpisze wam w punktach jak rozpocząć grę.

 

 1. Spytać kogoś czy by pożyczył kilof np: EnigmaX jeśli gracz powie nie to nie piszemy rzeczy takich jak: "Pliska daj", "Musisz Mi Dać!". Nie jest to kulturalne jeśli nikt by nie pożyczył kilofa to idziemy na /warp kopalnia klikamy guzik wtedy otrzymujemy kilof startowy.

2. Po zdobyciu kilofa kopiemy adamatyt, węgiel oraz ulepszenia: Diamentowe, złote oraz żelazne. Zacznijmy może od pytania po co adamatyt i węgiel. Adamatyt i węgiel dlatego że z adamatytu możemy stworzyć zbroje i miecz adamatytowy a węgiel dlatego że adamatyt musimy wymienić na /warp kopalnie u villagera. gdy wymienimy adamatyt szukamy następnego villagera który sprzedaje zbroje i miecz adamatytowy jeśli już mamy adamatytową zbroje to możemy ją ulepszyć za pomocą diaxowych ulepek. Teraz pytanie dlaczego ulepszenia: diamentowe, złote czy żelazne. 2 żelazne ulepszenia to 1 złote ulepszenie 2 złote ulepszenia to 1 diaxowe ulepszenie wymieniamy to również na /warp kopalnia.

3. Kopanie na rangę LEGENDA. Aby zdobyć rangę musimy długo kopać na kopalni ( /warp kopalnia ). Na rangę LEGENDA potrzeba cobble i to dużo czyli cobble 64x512 tyle cobble potrzeba i to jeszcze nie koniec wymienić na tyle cobla musimy iść na /warp kopalnie wymienić teraz przejdźmy do drugiej części zadania. Jeśli uzbieraliśmy tego coble musimy znów kopać cobble na walutę: Sztabka Wzmocnionej Energii jeśli uzbieramy to idziemy na /warp kopalnie wymienić na sztabkę wzmocnionej energii jeśli już uzbieraliśmy to idziemy na /warp legenda tam możemy kupić rangę LEGENDA. LEGENDA ma takie permissje jak: /legenda /kopalnia tylko takie komendy umożliwia ta ranga.

4. Co robi komenda /legenda. /legenda teleportuje nas do miejsca gdzie mamy taniej rangi, waluty, i itp.

5. Co robi komenda /kopalnia. /kopalnia teleportuje nas do miejsca gdzie znajduję się kopalnia premium. W kopalni premium możemy zdobyć lepszy kilof.

6. Za zbieranie monet magicznych z ziemi możemy wymienić na mityczną skałę lub na sztabkę wzmocnionej energii.

7. Zbierając cobble z /kopalnia lub /warp kopalnia możemy wymienić na mityczną skałę lub na sztabkę wzmocnionej energii.

8. Zbierając mityczną skałę i sztabki wzmocnionej energii możemy wymienić na mityczną wzmocnioną energie. Jeśli wykopiecie dokładną ilość i ją wymienicie na dokładną ilość to możemy zbierać cobble ale tym razem go nie wymieniamy ponieważ na przedmioty jak: buty nieumarłego +1 czy czaszka nieumarłego wojownika +1 są w możliwości  kupna za rangi i i mitycznej wzmocnionej energii. w ten sposób zdobyliśmy coś dobrego. Buty nieumarłego +1 czy czaszka nieumarłego wojownika +1 można zakupić pod komendą /warp nieumarly obok villagerów którzy sprzedają owe przedmioty są ulepszacze możemy u niego kupić: kości lub zaklęcia. Zaklęcia do butów a kości do czaszki. 

9. Zbierając rdzenie z napełniania rdzenia na /warp rdzen możemy otrzymać rdzeń. Rdzeń możemy napełnić za pomocą: Magicznych Monet, Kluczy Do Skrzyni Zabójców, Kluczy Do Króla Szkieletów lub sztabki wzmocnionej energii. Każdy przedmiot którym możemy napełnić ma swój procent na szanse napełnienia ile procent jest na napełnienie to wszystko opisane jest na /warp rdzen za rdzenie możemy kupić hełm anty knocka również możemy kupić set nieskończoności. Rdzenie możemy zbierać na spodnie antymaterii ale potrzeba jeszcze jednego materiału! 

10. Żeby zrobić spodnie antymaterii potrzeba: Rdzenie oraz Magiczne Elementy. Magiczne Elementy możemy zdobyć na /warp minestop drop magicznego elementu jest co 6 min lecz są gracze lepsi od nas którzy nas zabiją i nie dadzą postać. 

11. Jeśli posiadamy już spodnie antymaterii możemy je ulepszyć na /warp antymateria obok villagera z spodniami antymaterii w ten sposób je ulepszamy.

12. Ważne jest też zbieranie przedmiotów na Amulet Potęgi! Aby go stworzyć trzeba wpisać /crafting i klikamy papier z napisem Amulet Potęgi jeśli uzbieraliśmy przedmioty na Amulet Potęgi robimy to co wcześniej i klikamy na zieloną wełnę w ten sposób posiadamy Amulet Potęgi!

13. Jeśli jesteście łatwi do zabicia to kopcie na /kopalnia lub /warp kopalnia kopcie skrzynie energii i dropce Energie DMG najlepsza Energia DMG to -90% a najsłabsza to -2% dropy są następujące od Energii -90% do -2% zależy jaka nam się trafi najwięcej jest szans od -2% do -50% wyżej już jest ciężej. Przejdźmy do 2 rzeczy aby się łatwiej bronić czyli blok ciosów aby taki zdobyć musimy expić na /warp tytani nie zawsze nam może dropnąć blok ciosów lecz mogą dropnąć złote serca nie są one za dobre dla dobrych graczy są słabe ale dla słabszych dobre. Te przedmioty które wymieniłem można wydropić z skrzyni tytana dropi ona z tytana inaczej drop sie nazywa Tytanowa Energia niżej pisze co ona zawiera czy blok ciosów czy złote serca jeśli wydropiliśmy jedno z dropów musimy to przetopić musimy znaleźć nie wielką ścianę z kowadeł i kwarcu tam jest opisane ile jest procent na przetopienie a ile na spalenie.

 

                         Jeśli pomógł wam mój poradnik możecie napisać do mnie w minecraft na /msg. Pisanie go zajeło mi 1 godzinę. Mam nadzieję że docenicie moją prace!

                                  Pozdrawiam XxMeKOxUxX

 

 

  • Lubię to! (+1) 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny poradnik, w nagrodę otrzymujesz 20 zł do wykorzystania w naszym sklepie IS, oraz twoja reputacja zostaje podwyższona o 10. Dziękujemy za pomoc ❤️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś się po doładowanie 20 zł na sklepie do mnie na discordzie, mój nick Jure Frtxs. Napisz do mnie na pw albo jak tam wolisz. Pozdrawiam, dobra robota! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...