Skocz do zawartości
Amaz1ngz

Jak sobie poradzic gdy stoimi w 1 miejscu z setem

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: Pabloo93

2. Temat poradnika: Co zrobic gdy stoje w jedym miejscu z zbroją?

3. Opis: Czesc , chcialbym wam powiedziec jak zdobywam tak szybko przedmioty i jak zaczynalem i wgl bo duzo osob sie mnie o to pyta , Zapraszam.
  Więc po pierwsze jezeli masz sam zbrojkę polecam znaleść sobię zaufaną osobe do zrobienia razem działki i itemów.

Po drugie ja gdy zaczynałem to mialem kilof zaczarowany eff 2 , 3 i wyzej (musialem sprzedac swoja zbroję 13khp , wam tez polecam)  gdy go nie masz postaraj sie go kupic za swoją zbroję jak napisalem poprzednio, jezeli się nie uda to nizej inny sposob.

Gdy się nie udało kupić kilofa to polecam zrobić tak kupować magiczne elementy lub zdobywać je z /warp minestop2 i kupować skrzynie niesamowitą minestopa u NPC. Jezeli wyleci blok ciosów 80% to jestescie zarobieni , należy go sprzedac osobie jednej z lepszych (ja bym kupił nick Pabloo93).

Następny sposób to tez związany z blokiem ale /warp tytani , a mianowicie zabijanie tytanów , dropią z nich skrzynie , żelazo , sztabki tytanu , zelazo i mak. Mak i zelazo mozna wymienic u npc (na spawnie tytanow) na sztabki tytanu(2 staki na jeden , potrzeba takie 2 na skrzynie) na pusty tytanowy rdzeń a rdzenie na skrzynie. Z skrzyni dropią wagoniki z ktorymi trzeba isc do kowadel a to moze nam spalić lub dac blok energie itd, jezeli wlasnie dropnie blok np 75%+ to jestescie zarobieni.

Owszem sposoby są czasochlonne ale uwierzcie to pomaga.

Następnym sposobem , ktory tez jest trudny ale skuteczny to jezeli macie SVipa lub go nie macie to mozecie kupowac "Kupony Wymiany SVIP" i potem jezeli kupiliscie ich 50 lub zdobyliscie to sprzedajcie tez jednej z lepszych osob bo 50 takich to jest 1 klucz vete ktory jest dosyc drogi. 

Jezeli nie chcecie sie w to bawic i zalozmy ze macie odblokowane illuminati (aby odblokowac trzeba zabic 2500 mobow australium) to wtedy musicie wydropić klucz vete na ktory jest podajrzę 0.0125%.

Innym sposobem moze byc rownie dobrze kopanie co jest całkiem dobre dla nowej osoby a mianowicie zalozmy ze dropnęła nam skrzynia energi , co dropi dosyć często a z niej energia dmg i zalozmy ze mamy farta i wyleciala nam 80+ (max 90) to rownie dobrze mozna ją sprzedac lepszej osobie.

Rownie dobrze kopiąc mozemy dropić adamentyt ktory wymieniamy na warp kopalnie na zbrojkę z adamentytu. Jezeli chodzi o zbroje ulepszoną strasznie sie nie oplaca i nie polecam bo lepiej jest sprzedac diamentowe ulepszenia innej osobie.

Mysle ze pomoglem w jakis sposob paru osobą , Dzięki!
Pabloo93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kogo interesuje co byś zrobił albo co ty robiłeś? to jest poradnik a nie IZBA ZAŻALEŃ to ze włączyłeś /disco i straciles ( [ OST CZACHE ] [ KLATE TRUTY ] [ SPODNIE PIERW ] [ BUTY NISZCZYCIELA] ) to nikogo to nie obchodzi to już twoja wina i twój problem . Ta z kimś seta pff, ty miałeś w 3 seta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20 godzin temu, VerexiS napisał:

Kogo interesuje co byś zrobił albo co ty robiłeś? to jest poradnik a nie IZBA ZAŻALEŃ to ze włączyłeś /disco i straciles ( [ OST CZACHE ] [ KLATE TRUTY ] [ SPODNIE PIERW ] [ BUTY NISZCZYCIELA] ) to nikogo to nie obchodzi to już twoja wina i twój problem . Ta z kimś seta pff, ty miałeś w 3 seta...

Ja nic nie stracilem typie , mowie jak zaczynalem i jak to mam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka rzeczy z tego poradnika zostało usuniętych na serwerze, mimo to wydaje się spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi